1 2 3 4 5
შემდეგი მატჩი

3 დეკემბერი

13:00

მარტვილი

"მერანი" 2
"კოლხეთი 1913" 2
ბოლო მატჩი

30 ნოემბერი

14:30

ფოთი

"კოლხეთი 1913" 2
"მერანი" 1
მატჩი

25 ნოემბერი

14:00

მარტვილი

"მერანი" 2
"ზუგდიდი" 1
მატჩი

21 ნოემბერი

14:00

ტყიბული

 

"სამგურალი" 0
"მერანი" 0
მატჩი

17 ნოემბერი

14:00

მარტვილი

"მერანი" 3
"გურია" 0
მატჩი

3 ნოემბერი

15:00

რუსთავი

"რუსთავი" 1
"მერანი" 0
მატჩი

29 ოქტომბერი

15:00

მარტვილი

"მერანი" 1
"ვიტ ჯორჯია" 0
მატჩი

19 ოქტომბერი

15:00

ბოლნისი

"სიონი" 0
"მერანი" 0
მატჩი

13 ოქტომბერი

15:00

ტყიბული

"მეშახტე" 1
"მერანი" 1
მატჩი

2 ოქტომბერი

16:00

მარტვილი

მერანი 3
ცხინვალი 1
მატჩი

26 სექტემბერი

18:00

თბილისი

 

გაგრა 0
მერანი 1
მატჩი

21 სექტემბერი

16:30

ზუგდიდი

"ზუგდიდი" 0
"მერანი" 2
მატჩი

16 სექტემბერი

17:00

მარტვილი

"მერანი" 4
"სამგურალი" 1
მატჩი

8 სექტემბერი

17:00

ლანჩხუთი

"გურია" 0
"მერანი" 5
მატჩი

24 აგვისტო

17:30

მარტვილი

"მერანი" 0
"რუსთავი" 0
მატჩი

17 აგვისტო

17:30

მცხეთა

ვიტ ჯორჯია 1
მერანი 0
მატჩი

10 აგვისტო

18:00

მარტვილი

"მერანი" 4
"სიონი" 0
მატჩი

3 აგვისტო

18:00

მარტვილი

"მერანი" 1
"მეშახტე" 0
მატჩი

27 ივლისი

18:00

მცხეთა

"ცხინვალი" 0
"მერანი" 0
მატჩი

21 ივლისი

18:00

მარტვილი

"მერანი" 2
"გაგრა" 1
მატჩი

22 ივნისი

18:00

მარტვილი

"მერანი" 5
"ზუგდიდი" 0
მატჩი

17 ივნისი

18:00

სამტრედია

"სამგურალი" 1
"მერანი" 3
მატჩი

2 ივნისი

18:00

მარტვილი

"მერანი" 2
"გურია" 0
მატჩი

28 მაისი

17:00

რუსთავი

"რუსთავი" 1
"მერანი" 0
მატჩი

24 მაისი

17:00

მარტვილი

"მერანი" 2
"ვიტ ჯორჯია" 0
მატჩი

20 მაისი

17:00

ბოლნისი

"სიონი" 1
"მერანი" 1
მატჩი

13 მაისი

17:00

ვანი

"მეშახტე" 0
"მერანი" 0
მატჩი

9 მაისი

17:00

მარტვილი

"მერანი" 3
"ცხინვალი" 1
მატჩი

4  მაისი

17:00

თბილისი

"გაგრა" 1
"მერანი" 0
მატჩი

29 აპრილი

16:00

მარტვილი

 

"ზუგდიდი" 1
"მერანი" 2
მატჩი

23 აპრილი

16:00

მარტვილი

 

"მერანი" 4
"სამგურალი" 0
მატჩი

13 აპრილი

16:00

ლანჩხუთი

"გურია" 0
"მერანი" 2
მატჩი

9 აპრილი

16:00

მარტვილი

"მერანი" 2
"რუსთავი" 1
მატჩი

5 აპრილი

16:00

მცხეთა

"ვიტ ჯორჯია" 1
"მერანი" 3
მატჩი

1 აპრილი

16:00

მარტვილი

"მერანი" 1
"სიონი" 0
მატჩი

19 მარტი

16:00

მარტვილი

"მერანი" 5
"მეშახტე" 0
მატჩი

15 მარტი

15:45

ფოლადი

 

რუსთავი 1
მერანი 0
მატჩი

10 მარტი

15:00

ფოლადი

ცხინვალი 1
"რუსთავი" 3
მატჩი

4 მარტი

15:00

მარტვილი

"მერანი" 0
"გაგრა" 0
მატჩი

ამხანაგური მატჩი

12:00

მარტვილი

"მერანი" 1
"სამგურალი" 1
მატჩი

28 იანვარი

14:00

წყალტუბო

"სამგურალი" 1
"მერანი" 1
მატჩი

25 იანვარი

14:00

ქობულეთი

"შუქურა" 0
"მერანი" 1
მატჩი

9 დეკემბერი

13:00

მცხეთა

"ბორჯომი" 2
"მერანი" 1
მატჩი

5 დეკემბერი

13:00

მარტვილი

”მერანი” 2
”ბორჯომი” 0
მატჩი

2 დეკემბერი

13:15

მარტვილი

”მერანი” 6
”სულორი” 0
მატჩი

28 ნოემბერი

14:00

ვანი

"სულორი" 0
"მერანი" 1
მატჩი

25 ნოემბერი

14:00

მარტვილი

"მერანი" 3
"სამგურალი" 0
მატჩი

17 ნოემბერი

19:00

ზესტაფონი

"მერანი" 1
"ტორპედო" 2
მატჩი

17 ნოემბერი

14:00

ხობი

"კოლხეთი" 2
"მერანი" 2
მატჩი

13 ნოემბერი

14:00

მარტვილი

"მერანი" 1
"იმერეთი" 0
მატჩი

9 ნოემბერი

14:00

თბილისი

"მარკ სტარსი" 1
"მერანი" 3
მატჩი

5 ნოემბერი

14:00

მარტვილი

"მერანი" 4
"ჩხერიმელა" 0
მატჩი

2 ნოემბერი

14:00

მარტვილი

"მერანი" 3
"ჩიხურა" 0
მატჩი

29 ოქტომბერი

15:00

რუსთავი

რუსთავი 0
მერანი 1
მატჩი

19 ოქტომბერი

15:00

მარტვილი

"მერანი" 1
"კოლხეთი 1913" 0
მატჩი

14 ოქტომბერი

15:30

მარტვილი

"მერანი" 6
"ლიახვი" 0
მატჩი

10 ოქტომბერი

15:30

ტყიბული

"მეშახტე" 1
"მერანი" 0
მატჩი

5 ოქტომბერი

16:00

წყალტუბო

"სამგურალი" 0
"მერანი" 1
მატჩი

30 სექტემბერი

16:00

მარტვილი

"მერანი" 0
"კოლხეთი" 0
მატჩი

26 სექტემბერი

16:00

ხონი

"იმერეთი" 1
"მერანი" 3
მატჩი

21 სექტემბერი

16:00

მარტვილი

"მერანი" 1
"დილა" 1
მატჩი

16 სექტემბერი

16:30

მარტვილი

"მერანი" 1
"მარკ სტარსი" 1
მატჩი

12 აგვისტო

16:30

ხარაგაული

ჩხერიმელა 0
მერანი 4
მატჩი

8  სექტემბერი

16:30

მარტვილი

"მერანი" 2
"რუსთავი" 1
მატჩი

29 აგვისტო

17:00

გორი

 

"ლიახვი" 1
"მერანი" 1
მატჩი

23 აგვისტო

16:30

მარტვილი

 

"მერანი"
"დინამო" ბთ
მატჩი

19 აგვისტო

17:30

მარტვილი

"მერანი" 1
"მეშახტე" 1
მატჩი

12 აგვისტო

17:30

მარტვილი

"მერანი" 1
"ოდიში" 0
მატჩი

6 აგვისტო

18:00

წალენჯიხა

"სქური" 4
"მერანი" 2
მატჩი

1 აგვისტო

17:30

გორი

"დილა" 2
"მერანი" 1
მატჩი

29 ივლისი

18:00

მარტვილი

"მერანი" 4
"სქური" 0
მატჩი

22 ივლისი

18:00

წყალტუბო

"სამგურალი" 1
"მერანი" 2
მატჩი

16 ივლისი

18:00

მარტვილი

"მერანი" 1
"ჩხერიმელა" 0
მატჩი

9 ივლისი

18:00

მარტვილი

"მერანი" 4
"კოლხეთი" (ხ) 1
მატჩი

22 მაისი

17:00

ქობულეთი

"დინამო" ბთ 0
"მერანი" 0
მატჩი

14 მაისი

17:00

მარტვილი

"მერანი" 3
"დილა" 2
მატჩი

8 მაისი

17:00

ზედაეწერი

"ზუგდიდი" 3
"მერანი" 0
მატჩი

30 აპრილი

16:00

მარტვილი

"მერანი" 1
"კოლხეთი" 1
მატჩი

23 აპრილი

16:00

მარტვილი

2
5
მატჩი

15 აპრილი

19:00

თბილისი

"ლოკომოტივი" 1
"მერანი" 1
მატჩი

10 აპრილი

16:00

მარტვილი

"მერანი" 2
"საპოვნელა" 0
მატჩი

6 აპრილი

16:00

ქობულეთი

 

"შუქურა" 0
"მერანი" 0
მატჩი

2 აპრილი

16:00

მარტვილი

"მერანი" 1
"სიონი" 1
მატჩი

19 მარტი

15:00

ლანჩხუთი

"გურია" 0
"მერანი" 0
მატჩი

13 მარტი

15:00

მარტვილი

"მერანი" 2
"სამტრედია" 3
მატჩი

6 მარტი

18:00

თბილისი

 

"დინამო" 2
"მერანი" 0
მატჩი

27 თებერვალი

14:00

მარტვილი

"მერანი" 3
"ჩიხურა" 2
მატჩი

23 თებერვალი

14:00

თბილისი

"ცხინვალი" 1
"მერანი" 1
მატჩი

19 თებერვალი

14:00

მარტვილი

"მერანი"
"ტორპედო"
მატჩი

9 თებერვალი

17:30

სიდე

"მერანი" 1
"იანგ ბოიზი" 1
მატჩი

7 თებერვალი

17:00

სიდე

"ქინიქსპორი" 3
"მერანი" 2
მატჩი

7 თებერვალი

17:00

სიდე

"ქირქლარელისპორი"
"მერანი"
მატჩი

3 თებერვალი

17:30

სიდე

"მერანი" 2
"პირინი" 3
მატჩი

1 თებერვალი

18:00

სიდე

"მონტანა" 1
"მერანი" 1
მატჩი

25 იანვარი

15:00

ვანი

"სულორი" 1
"მერანი" 1
მატჩი

22 იანვარი

15:00

ამხანაგური მატჩი

"მერანი" 6
"ჩხერიმელა 0
მატჩი

18 იანვარი

15:00

ამხანაგური მატჩი

"მერანი" 1
"ტორპედო" 1
მატჩი

12 იანვარი

15:00

ამხანაგური მატჩი

 

"მერანი" 0
"ტორპედო" 1
მატჩი

12 დეკემბერი

14:00

მარტვილი

"მერანი" 0
"დინამო" ბთ 4
მატჩი

7 დეკემბერი

14:00

გორი

"დილა" 2
"მერანი" 0
მატჩი

28 ნოემბერი

18:00

მარტვილი

"მერანი"
"დინამო"
მატჩი

21  ნოემბერი

14:00

ლანჩხუთი

"კოლხეთი" 2
"მერანი" 1
მატჩი

7 ნოემბერი

14:00

თბილისი

"საბურთალო" 4
"მერანი" 2
მატჩი

1 ნოემბერი

14:00 

მარტვილი

"მერანი" 0
"ლოკომოტივი" 3
მატჩი

24 ოქტომბერი

15:00

ქუთაისი

"საპოვნელა" 2
"მერანი" 1
მატჩი

17 ოქტომბერი

15:00

მარტვილი

მერანი 1
შუქურა 2
მატჩი

4 ოქტომბერი

15:00

ბოლნისი

სიონი 3
მერანი 0
მატჩი

26 სექტემბერი

16:00

მარტვილი

მერანი 2
გურია 0
მატჩი

20 სექტემბერი

16:00

სამტრედია

სამტრედია 4
მერანი 0
მატჩი

11 სექტემბერი

16:00

მარტვილი

"მერანი" 1
"დინამო" თბ 4
მატჩი

30 აგვისტო

17:00

საჩხერე

”ჩიხურა” 3
”მერანი” 0
მატჩი

26 აგვისტო

17:00

ჭიათურა

”ჭიათურა” 1
”მერანი” 1
მატჩი

22 აგვისტო

17:00

მარტვილი

”მერანი” 2
3 ”ცხინვალი”
მატჩი

18 აგვისტო

17:00

დ. ყიფიანის სახელობის თასი

”მერანი” 0
”ჭიათურა” 1
მატჩი

14 აგვისტო

19:00

ქუთაისი

ტორპედო 4
მერანი 0
მატჩი

22 მაისი

17:00

სამტრედია

სამტრედია 4
მერანი 2
მატჩი

17 მაისი

17:00

მარტვილი

”მერანი” 1
”დილა” 1
მატჩი

13 მაისი

17:00

ლანჩხუთი

”კოლხეთი” 3
”მერანი” 0
მატჩი

8 მაისი

17:00

მარტვილი

”მერანი” 3
”მეტალურგი” 0
მატჩი

1 მაისი

17:00

ქობულეთი

”შუქურა” 1
”მერანი” 3
მატჩი

25 აპრილი

16:00

მარტვილი

”მერანი” 3
”ზესტაფონი” 0
მატჩი

18 აპრილი

16:00

გორი

”სიონი” 1
”მერანი” 0
მატჩი

11 აპრილი

16:00

მარტვილი

”მერანი” 1
”დინამო” 1
მატჩი

3 აპრილი

15:00

ივანწმინდა

”ჩიხურა” 2
”მერანი” 0
მატჩი

22 მარტი. 15:00

 

”მერანი” 1
0 ”გურია”
მატჩი

ზუგდიდი

18 მარტი

15:00

"ზუგდიდი" 3
”მერანი” 0
მატჩი

მარტვილი

13 მარტი

15:00

”მერანი” 1
”დინამო” ბთ 2
მატჩი

ქუთაისი

5 მარტი

15:00

”ტორპედო” 1
”მერანი” 1
მატჩი

1 მარტი

15:00

მერანი 0
ცხინვალი 2
მატჩი

22 თებერვალი

XVI ტური

14:00

ვიტ ჯორჯია 2
მერანი 2
მატჩი

7 დეკემბერი

XV ტური

14:00

მერანი 0
სამტრედია 0
მატჩი

30 ნოემბერი

XIV ტური

14:00

 

დილა 1
მერანი 0
მატჩი

21 ნოემბერი

XIII ტური

14:00

მერანი 0
კოლხეთი (ფოთი) 0
მატჩი

8 ნოემბერი

XII ტური

14:00

მეტალურგი 1
მერანი 2
მატჩი

2 ნოემბერი

XI ტური

14:00

მერანი 1
შუქურა 0
მატჩი

26 ოქტომბერი

X ტური

17:00

ზესტაფონი 0
მერანი 0
მატჩი

18 ოქტომბერი

IX ტური

15:00

მერანი 2
სიონი 0
მატჩი

5 ოქტომბერი

VIII ტური

18:00

დინამო (თბ) 0
მერანი 0
მატჩი

27 სექტემბერი

VII ტური

16:00

მერანი 2
ჩიხურა 0
მატჩი

21 სექტემბერი

VI ტური

16:00

გურია 1
მერანი 0
მატჩი

16 სექტემბერი

IV ტური

16:00

დინამო ბათუმი 3
მერანი 1
მატჩი

12 სექტემბერი

V ტური

16:00

მერანი 0
ზუგდიდი 0
მატჩი

24 აგვისტო

III ტური

17:00

მერანი 3
ტორპედო 1
მატჩი

15 აგვისტო

II ტური

17:30

სპარტაკი 1
მერანი 0
მატჩი

10 აგვისტო

I ტური

17:30

მერანი 0
ვიტ ჯორჯია 2
მატჩი

17 მაისი

XXXII ტური

17:00

მერანი<0>
ტორპედო<1>
მატჩი

10 მაისი

XXXI ტური

17:00

ზუგდიდი<3>
მერანი<0>
მატჩი

6 მაისი

XXX ტური 

17:00

მერანი<0>
ვიტ ჯორჯია<2>
მატჩი

2 მაისი

XXIX ტური

16:00

სპარტაკი<2>
მერანი<0>
მატჩი

27 აპრილი

XXVIII ტური

16:00

მერანი<0>
დილა<3>
მატჩი

18 აპრილი

XXVII ტური

16:00

ტორპედო<5>
მერანი<1>
მატჩი

12 აპრილი

XXVI ტური

16:00

მერანი<2>
ზუგდიდი<1>
მატჩი

4 აპრილი

XXV ტური

16:00

ვიტ ჯორჯია<1>
მერანი<0>
მატჩი

30 მარტი

XXIV ტური

15:00

მერანი<0>
სპარტაკი<0>
მატჩი

26 მარტი

XXIII ტური

15:00

დილა<1>
მერანი<2>
მატჩი

16 მარტი

XXII ტური

15:00

მერანი<1>
დილა<2>
მატჩი

9 მარტი

XXI ტური

15:00

ზესტაფონი<2>
მერანი<0>
მატჩი

2 მარტი

XX ტური

15:00

მერანი<0>
მეტალურგი<0>
მატჩი

26 თებერვალი

XIX ტური

15:00

ტორპედო<1>
მერანი<1>
მატჩი

19 დეკემბერი

XVIII ტური

14:00

მერანი<0>
დინამო (თბ)<2>
მატჩი

14 დეკემბერი

XVII ტური

14:00

სიონი<2>
მერანი<0>
მატჩი

11 დეკემბერი

XVI ტური

14:00

ჩიხურა<2>
მერანი<0>
მატჩი

5 დეკემბერი

XV ტური

14:00

მერანი<1>
ვიტ ჯორჯია<2>
მატჩი

30 ნოემბერი

XIV ტური

14:00

 

ზუგდიდი<0>
მერანი<0>
მატჩი

24 ნოემბერი

XIII ტური

14:00

მერანი<1>
გურია<2>
მატჩი

9 ნოემბერი

XII ტური

14:00

სპარტაკი<1>
მერანი<0>
მატჩი

3 ნოემბერი

XI ტური

14:00

დილა<3>
მერანი<0>
მატჩი

26 ოქტომბერი

X ტური

15:00

მერანი<0>
ზესტაფონი<2>
მატჩი

20 ოქტომბერი

IX ტური

15:00

მეტალურგი<6>
მერანი<1>
მატჩი

6 ოქტომბერი

VIII ტური

15:00

მერანი<0>
ტორპედო<3>
მატჩი

29 სექტემბერი

VII ტური

18:00

დინამო (თბ)<4>
მერანი<2>
მატჩი

21 სექტემბერი

VI ტური

16:00

მერანი<2>
სიონი<0>
მატჩი

13 სექტემბერი

V ტური

16:00

მერანი<3>
ჩიხურა<2>
მატჩი

31 აგვისტო

IV ტური

17:00

ვიტ ჯორჯია<3>
მერანი<0>
მატჩი

25 აგვისტო

III ტური

17:00

მერანი<2>
ზუგდიდი<0>
მატჩი

17 აგვისტო

II ტური

17:30

გურია<1>
მერანი<0>
მატჩი

10 აგვისტო

I ტური

17:30

მერანი<2>
სპარტაკი<1>
მატჩი

18 მაისი

XXXII ტური

17:00

მერანი-1-
სიონი-2-
მატჩი

12 მაისი

XXXI ტური

17:00

ვიტ ჯორჯია-0-
მერანი-0-
მატჩი

4 მაისი

XXX ტური

16:00

კოლხეთი-1-
მერანი-2-
მატჩი

27 აპრილი

XXIX ტური

16:00

მერანი-1-
მეტალურგი-0-
მატჩი

19 აპრილი

XXVIII ტური

16:00

დინამო ბთ-6-
მერანი-0-
მატჩი

14 აპრილი

XXVII ტური

16:00

სიონი-3-
მერანი-1-
მატჩი

6 აპრილი

XXVI ტური

15:00

მერანი-2-
ვიტ ჯორჯია-0-
მატჩი

30 მარტი

XXV ტური

15:00

მერანი-0-
კოლხეთი-1-
მატჩი

17 მარტი

XXIV ტური

15:00

მეტალურგი-1-
მერანი-1-
მატჩი

9 მარტი

XXIII ტური

15:00

მერანი-0-
დინამო (ბთ)-1-
მატჩი

23 დეკემბერი

XXII ტური

14:00

მერანი-2-
დილა-3-
მატჩი

19 დეკემბერი

XXI ტური

17:00

დინამო (თბ)-3-
მერანი-1-
მატჩი

15 დეკემბერი

XX ტური

14:00

მერანი-4-
კოლხეთი-0-
მატჩი

8 დეკემბერი

XIX ტური

14:00

ზუგდიდი-3-
მერანი-2-
მატჩი

2 დეკემბერი

XVIII ტური

14:00

მერანი-3-
დინამო (ბათუმი)-1-
მატჩი

28 ნოემბერი

XVII ტური

14:00

სიონი-2-
მერანი-1-
მატჩი

24 ნოემბერი

XVI ტური

14:00

მერანი-3-
ტორპედო-0-
მატჩი

17 ნოემბერი

XV ტური

14:00

ჩიხურა-1-
მერანი-0-
მატჩი

11 ნოემბერი

XIV ტური

14:00

მერანი-0-
მეტალურგი-0-
მატჩი

4 ნოემბერი

XIII ტური

14:00

ვიტ ჯორჯია-0-
მერანი-0-
მატჩი

31 ოქტომბერი

XII ტური

15:00

მერანი-0-
ზესტაფონი-3-
მატჩი

27 ოქტომბერი

XI ტური

15:00

დილა-2-
მერანი-1-
მატჩი

20 ოქტომბერი

X ტური

15:00

მერანი-0-
დინამო-4-
მატჩი

6 ოქტომბერი

IX ტური

15:00

კოლხეთი-0-
მერანი-1-
მატჩი

30 სექტემბერი

VIII ტური

16:00

მერანი-1-
ზუგდიდი-2-
მატჩი

26 სექტემბერი

VII ტური

16:00

დინამო (ბათუმი)-4-
მერანი-0-
მატჩი

22 სექტემბერი

VI ტური

16:00

მერანი-1-
სიონი-0-
მატჩი

15 სექტემბერი

V ტური

19:00

ტორპედო-4-
მერანი-0-
მატჩი

2 სექტემბერი

IV ტური

16:00

მერანი-1-
ჩიხურა-0-
მატჩი

25 აგვისტო

III ტური

17:00

მეტალურგი-1-
მერანი-0-
მატჩი

18 აგვისტო

II ტური

17:00

მერანი-1-
ვიტ ჯორჯია-0-
მატჩი

11 აგვისტო

I ტური

19:00

ზესტაფონი-3-
მერანი-1-
მატჩი

20 მაისი

XIV ტური

17:00

ზესტაფონი~3~
მერანი~0~
მატჩი

16 მაისი

XIII ტური

17:00

მერანი~0~
კოლხეთი~1~
მატჩი
12 მაისი
XII ტური
17:00
მერანი~1~
დილა~2~
მატჩი
6 მაისი
XI ტური
17:00
მერანი~2~
ბაია~1~
მატჩი
2 მაისი
X ტური
17:00
მერანი~2~
მეტალურგი~3~
მატჩი

28 აპრილი

IX ტური

16:00

მერანი~1~
დინამო~3~
მატჩი

22 აპრილი

VIII ტური

16:00

მერანი~3~
ტორპედო~0~
მატჩი

14 აპრილი
VII ტური
16:00 სთ 

მერანი~4~
ზესტაფონი~4~
მატჩი

10 აპრილი
I ტური
18:00 სთ 

ტორპედო~2~
მერანი~0~
მატჩი

6 აპრილი

VI ტური

16:00 სთ 

 

კოლხეთი~4~
მერანი~1~
მატჩი

2 აპრილი
V ტური
16:00 სთ 

დილა~4~
მერანი~2~
მატჩი

25 მარტი
IVტური
15:00 სთ 

ბაია~2~
მერანი ~1~
მატჩი

21 მარტი
III ტური
15:00 სთ 

მეტალურგი~2~
მერანი~0~
მატჩი

16 მარტი
II ტური
18:00 სთ 

დინამო~2~
მერანი~2~
მატჩი

8 მარტი
XXII ტური
15:00 სთ 

ბაია~1~
მერანი~0~
მატჩი

26 თებერვალი
XXI ტური
14:00 სთ 

მერანი~1~
მეტალურგი~2~
მატჩი

22 თებერვალი
XIX ტური
14:00 სთ 

მერანი~0~
კოლხეთი~2~
მატჩი

19 თებერვალი
XX ტური
14:00 სთ 

სიონი~0~
მერანი~0~
გათამაშების ცხრილი
რუსთავი 36 83
მერანი 36 80
სიონი 36 59
სამგურალი 36 53
გაგრა 36 53
ვიტ ჯორჯია 36 52
ცხინვალი 36 40
გურია 36 37
მეშახტე 36 27
ზუგდიდი 36 25