1 2 3 4 5
 
გია გიგატაძე

 

მთავარი მწვრთნელი

 

17.09.1964

 

გუნდშია 2019 წლიდან

 

საქართველო

 
ბაგრატ ხელაია

 

მთავარი მწვრთნელის ასისტენტი

 

12.03.1986

 

გუნდშია 2007 წლიდან

 

საქართველო

 
ცოტნე მონიავა

 

მთავარი მწვრთნელის ასისტენტი

 

15.02. 1994

 

გუნდშია 2016 წლიდან

 

საქართველო

 
ოთარ ვარდანიძე

 

მეკარეების მწვრთნელი

 

31.12.1974

 

გუნდშია 2017 წლიდან

 

საქართველო

 
ვლადიმერ ჭყონია

 

მთ. მწვრთნელის ასისტენტი

 

6.09.1969

 

გუნდშია: 2020 წლიდან

 

საქართველო



გათამაშების ცხრილი
მერანი (მარტვილი) 0 0
რუსთავი (რუსთავი) 0 0
სიონი (ბოლნისი) 0 0
ვიტ ჯორჯია (თბილისი) 0 0
სამგურალი (წყალტუბო) 0 0
დინამო (ზუგდიდი) 0 0
შუქურა (ქობულეთი) 0 0
შევარდენი (თბილისი) 0 0
გაგრა (გაგრა) 0 0
არაგვი (დუშეთი) 0 0